- Nemokamas pristatymas nuo 50€

- 3.99€ Venipak kurjeriai, pristatymas į namus: 7 - 15 d.d. po patvirtinto užsakymo

- 2.99€ Omniva paštomatai, pristatymas į paštomatus: 7 - 15 d.d. po patvirtinto užsakymo

- 3.99€ AB Lietuvos paštas: 10 - 20 d.d. po patvirtinto užsakymo

________________________________________________________________________

- 10€ + 10%:  1 - 3 d.d. - Skubus užsakymo paruošimas ir pristatymas Prioritetu visoje Lietuvoje 1 - 3 d.d. ( patikslinti pristatymo laiką ir tinkamiausią pristatymo būdą galite paskambinus 867677251 arba parašykite mums a.pervenis@gmail.com  :) )
Ačiū jums už nuostabias emocijas ir išradingumą kartu kuriant unikalius odinius gaminius. Mes taip pat jaučiame Jūsų meilę kurią jūs norite perduoti dovanos gavėjui.

Džiaugiamės kad jau žinote jog visus gaminius siuvame individualiai ir iš karto supratote, kad galime padaryti Jūsų dovaną individualiai pagal norus ir pageidavimus.

Odos Guru gaminiai siuvami individualiai, kiekvienas gaminys yra unikalus ir vienintelis.  Ruošiame kruopščiai ir atsakingai pradedant nuo jūsų užsakymo kokios spalvos norėsite, su kokiu įspaudu, kur ir ką graviruosime ir tada įgyvendiname nuo idėjos iki galutinio unikalaus gaminio.

Prašome tiksliai nurodyti pristatymo adresą ir pašto kodą ( Dėl klaidingo pašto kodo pristatymo laikas bus ilgesnis )

Pristatymas į užsieni.

Kaina 9-30 €  priklausomai nuo svorio.

Pristatymo laikas: 20-25 d.d.

Turite klausimų ? Paskambinkite mums +37067677251 a.pervenis@gmail.com

Natūralios vaškuotos Crazy Horse odos dovanų kuponas paruošiamas individualiai ir per 2-3 d.d. išsiunčiamas.

Klientų prašymu kad būtų galimybė padovanoti individualų gaminį mes paruošėme Odinius Kalėdinius riboto leidimo dovanų kuponus, kuriuos taip pat galime padaryti pageidaujamos spalvos ir norimu įspaudu, 

Dovanos gavėjas su unikaliu kuponu galės užsakyti sau tinkamiausią gaminį, Piniginę pagal savo poreikius, Diržą pagal savo tikslius išmatavimus, derinuką pagal savo skonį... Mūsų riboto leidimo kuponas yra neriboto termino ( Galioja kol nebus išnaudota visa suma ) ir užsakyti galima per tinklapį, telefonu, el paštu, taip kaip patogiausiai Kalėdų dovanos gavėjui :)

https://www.papuosksave.lt/206-dovanu-kuponai

NEMOKAMAS pristatymas nuo 14€